Головна / Максимальні знижки на ОСЦПВ Ви отримаєте тільки у страхового брокера «Авто Поліс 24»

Максимальні знижки на ОСЦПВ Ви отримаєте тільки у страхового брокера «Авто Поліс 24»

Страховий брокер «Авто Поліс 24» інформує Вас, дорогі користувачі нашого сайту, про безпрецедентну акцію – отримайте максимальну знижку на придбання поліса ОСЦПВ.

Умови акції максимально прості – Ви телефонуєте нам і отримуєте максимальні знижки на поліс ОСЦПВ. Переконатися в максимально низькій ціні на ОСЦПВ можна так само за допомогою калькулятора, який знаходиться у нас на сайті. Замовити поліс ОСЦПВ Ви можете будь-яким зручним для Вас способом: зробити онлайн замовлення на ОСЦПВ, або замовити зворотний дзвінок і наш менеджер Вам передзвонить, або просто набрати номер, вказаний на сайті.

Так як в даний момент поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) є обов’язковим – ми йдемо на зустріч всім автовласникам і пропонуємо не переплачувати гроші, а звернутися до нас і отримати найнижчу ціну в місті на поліс автострахування. Більш того, ми настільки впевнені в наших цінах, що йдемо на безпрецедентні заходи і заявляємо: Якщо Ви знайдете ціни на ОСЦПВ дешевше ніж у нас – саме для Вас ми зробимо додаткову знижку мінус 25 гривень від ціни, яку Ви знайшли, за умови що Ви зможете підтвердити актуальність даної пропозиції (хоча б номером телефону продавця або адресою сайту, на якому розташована ця пропозиція).

Дорогі автолюбителі, ми завжди будемо радувати Вас нашими цінами, максимально зручним сервісом і якістю обслуговування.