Головна / Зміна лімітів відповідальності по ОСАГО

Зміна лімітів відповідальності по ОСАГО

Нарешті автолюбителі дочекалися підвищення відповідальності лімітів по ОСАГО, так як останнім часом з підвищенням курсу долара ліміту 50 000 гривень по металу не вистачало ні на який ремонт, навіть при не дуже сильному ДТП. Автолюбителі скаржилися, що всі запчастини рахуються в доларі, а відремонтувати іномарку за 2000 доларів практично неможливо. У зв’язку з чим було прийнято рішення збільшити ліміти відповідальності в два рази, і тепер вони становлять 200 000 грн. по здоров’ю і 100 000 грн. по збитку майна.

Тепер клієнт страхової компанії, що має на руках поліс ОСАГО, ставши винуватцем ДТП, може розраховувати, що страхова компанія заплатить замість нього постраждалій стороні до 100 000грн. по залізу. Дорогу іномарку, нажаль не відремонтуєш за 4000 доларів, але все ж це може мінімізувати Ваші витрати у випадку страхової події. І з цієї ситуації є два виходи: або дотримуватися правил і не потрапляти в ДТП, або якщо Ви не дуже впевнені в своїх силах, і вважаєте себе не надто досвідченим водієм, завжди можна докупити Добровільну Громадянську Відповідальність (ДГО) і обрати для себе прийнятні ліміти. Переплативши при цьому 200 – 300 грн. Ви можете отримати компенсацію по залізу 100 000 грн. (ОСАГО) плюс 100 0000 – 200 000 грн. захисту з громадянської відповідальності (ДГО). Таким чином, сумарно Ваш захист може скласти до 300 000 грн. по залізу.

Справа, звичайно, кожного, але моя думка така, що один раз на рік можна переплатити 200 грн. що б потім не бути в боргах все життя. Тим більше, що отримуючи у нас максимальну знижку, на бюджет клієнта це не особливо позначиться. Є ще одна приємна новина для автолюбителів – разом в підвищенням лімітів по ОСАГО, підняли ліміт відшкодування за європротоколом до 50 000 грн. Відповідно, потрапивши в незначну (до 50000 грн.) аварію, та за умови, що з учасників події виявлено винуватця ДТП  – клієнт має право не викликати поліцію, а спільно з другим учасником ДТП заповнити Європротокол. Після чого звернутися безпосередньо в страхову компанію, для того що б написати заяву про подію і зробити оцінку збитку – минаючи при цьому Суди (судові витрати) і спілкування з поліцією (не платити штраф за порушення ПДР).