Головна / Укравтодор: «Водій має їздити 50 км/год»

Укравтодор: «Водій має їздити 50 км/год»

Водій повинен їздити 50 км/годину? Так, Укравтодор хоче внести зміни та ввести нове правило: водій повинен знизити швидкість до 50 км/год. перед пішохідним переходом, навіть якщо поряд немає пішохода.

Водій має їздити 50 км/годину

Джерелом інформації є сторінка у Фейсбуці Державного агентства автомобільних доріг України, на якій Укравтодор виявив ініціативу та запропонував знизити швидкість та їхати максимум 50 км/год. перед переходами.

Укравтодор надихнувся напутдями міжнародної компанії COWI у сфері дорожньої безпеки. Однією з переваг даних «можливих» невідомостей є менша ймовірність дорожньо-транспортних пригод та менша кількість аварій.

Яка проблема автошляхів в Україні?

Багато хто вважає, що головним недоліком та проблемою в Україні є більш високий ліміт швидкості в населених пунктах, величезна реальна швидкість, відсутність нормальної інфраструктури (у тому числі тротуарів, безпечних переходів, як надземних, так і підземних) та наявність узбіччя. Однією найголовнішою проблемою є не ізольованість пішохода до автомагістралі (пішохід може вільно перейти дорогу в недоступних та небезпечних місцях із загрозою безпеці для себе та для водія).

Виходячи з цього, зменшення швидкості автомобіля на пішохідних переходах є причиною для того, щоб убезпечити пішоходів та зменшити кількість аварій. Як кажуть експерти в області, що, зменшивши швидкість на десять кілометрів на годину, зростає шанс вижити пішоходу на 30% під час аварії.

«Я страховка онлайн» дізналася, що в найближчі чотири роки будівництво платних автобанів не буде. А ми стежимо за найяскравішими подіями, а ви стежите за новинами «Я страховка онлайн.»