Головна / Як страхування залежить від безвізу?

Як страхування залежить від безвізу?

З початку літа українці можуть їздити до Європи без заздалегідь оформлених віз та перебувати у Європі до 90 днів. Знаходитись в Європі з метою роботи чи постійно жити не можна за безвізовим режимом.

Біометрика в Україні

Після запровадження біометрики в Україні, мандрівники, які в’їжджають за кордон, не повинні сплачувати консульський збір чи послуги візових центрів. Перш ніж перетнути кордон, на митниці треба показати витяг з банку, зареєстровані квитки та надати звіт про можливість оплати в період подорожі. В середньому потрібно 50 євро на день подорожі Європою.

Подорож та страхування

У зв’язку з більш частими подорожами у 2017 році зростає попит на страхування туристів за кордоном. Страхування туриста – це обов’язковий документ при перетині кордону, але бажаний. По-перше, щоб точно вирушить у заздалегідь заплановане місто. По-друге, щоб насолодитися подорожжю та не турбується ні про що.

Звичайно, український попит на туризм зріс на 30 відсотків і, отже, туристичне страхування теж. Для українців це добре, адже є розвиток страхового ринку, покращується пропозиція послуги та підвищується його якість.

Переваги подорожей

За цей рік сприятливі моменти були такі, як безвізовий режим, авіакомпанії, так звані лоукостери (квитки за найнижчими цінами) та розвиток туризму в цілому.

Звичайно ціна страхового поліса для туристів залежить від багатьох факторів, такі як в якій країні планується подорож, тривалість тріпу, страхова сума або поширеність поліса, або поїздки.

Нагадаємо, що у кожній країні встановлено ліміт зі страховок. Наприклад, Єгипет до 15 тис. доларів, а Канада або США до 50 тис. грн.

Мінімальна ціна страхового поліса до Європи становить 6 євро при візиті до Європи, а річний візит – близько 150 доларів.

Найдоступніші поліси в Туреччину та Болгарію. Але ми радимо обов’язково мати страховку незалежно від країни призначення, щоб подорожувати спокійно та насолоджуватися відпочинком.