Головна / Пряме врегулювання по ОСАГО – як це працює

Пряме врегулювання по ОСАГО – як це працює

Багато хто задається питанням: що таке пряме врегулювання по ОСАГО і де можна придбати такий поліс. Постараємося розгорнуто відповісти на це питання. Між собою домовилися 17 страхових компаній про те, що ці страхові компанії в разі ДТП будуть проводити виплати клієнтам у своїй страховій компанії.

Якщо учасник ДТП не винен і він має поліс від однієї з цих страхових компаній (перелік яких наведено нижче), він зможе отримати відшкодування безпосередньо у своїй страховій компанії, але за умови того що другий учасник ДТП (винуватець) теж має страховий поліс від однієї з компаній учасників. Однак пряме врегулювання – це окремий продукт, який коштує від 300 грн. Тобто, якщо Ви хочете мати можливість отримувати пряме врегулювання у своїй страховій компанії, Ви повинні:

  1. Придбати поліс в одній із страхових компаній-учасників угоди.
  2. Придбати продукт “пряме врегулювання” і заплатити за це від 300 грн.

Список учасників угоди: “ІНГО Україна”, “PZU Україна”, “Брокбізнес”, “АХА Страхування”, СТ “Іллічівське”, “Арсенал Страхування”, “Колоннейд Україна”, “Вусо”, “Оранта”, “Уніка”, “Провідна”, “ПРОСТО -страхування”, “Кредо”, “Міжнародна” СК, “Аска-Донбас Північний”, “Аска”, “Універсальна”.

Поспішаємо повідомити, що частка ринку з продажу ОСАГО цими страховими компаніями займає 50% від усіх продажів ОСАГО в Україні.

Продукт “пряме врегулювання” по ОСАГО є дуже затребуваним і актуальним, так як придбавши поліс, клієнт сам обирає страхову компанію, яка на його погляд є надійною і при ДТП буде проводити виплати або власнику поліса або іншому учасникові ДТП. Цим продуктом страхові компанії – учасники угоди, хочуть залучити нових клієнтів якістю обслуговування а так же утримати старих. І якщо цей продукт буде затребуваним і буде залучати нових клієнтів, то вся решта страхових компаній почнуть швидко приєднуватися до цієї угоди про пряме врегулювання. Так що купуючи цей страховий продукт Ви, крім того що отримуєте додатковий захист, – самостійно обераєте надійну страхову компанію, ще й стимулюєте страхові компанії більш якісно обслуговувати клієнтів і своєчасно проводити виплати.

Придбати даний продукт Ви зможете на нашому сайті. Також ви можете замовити зворотний дзвінок і наші менеджери Вас проконсультують.