Головна / Втрати від урагану Харві. Яка сума страхування?

Втрати від урагану Харві. Яка сума страхування?

Законопроект про відшкодування шкоди від урагану Харві може досягти аж 200 млрд доларів. Згідно з прогнозом підрахунків, ураган «Харві», стане одним з найдорожчих стихійних лих в США.

Однак для страховиків загальні страхові збитки, як очікується, будуть помірними в порівнянні з загальними економічними витратами. Буде потрібно час, щоб оцінити остаточний рахунок, оскільки операції по відновленню та очищення продовжуються до цих пір Техасі. Нагадаємо що Харві завдав головний удар шторму категорії 4, коли зробив обвалення 25 серпня.

Техаський губернатор Грег Ебботт оцінює збитки в розмірі 150-180 млрд. Дол. США. Основна частина страхової вартості, ймовірно, буде покрита Національною програмою страхування від повеней (NFIP), оскільки велика частина збитку пов’язана з повенями.

«Більшість домовласників США не страхуються від повеней, якщо вони не знаходяться в зоні затоплення, і в цьому випадку вони часто отримують покриття від підтримуваного урядом NFIP», – йдеться в повідомленні Moody’s Investors Service. Хоча Харві-пов’язаний з вітром збиток був попередньо оцінений в більш менших сумах мільярдів доларів, ожидаети, що втрати, пов’язані з повенями, будуть набагато вище ». «Сума страхових збитків, ймовірно, буде помірною в порівнянні із загальним економічним збитком». Оцінки RMS від катастрофічного модельєра можуть досягати 10 млрд. Дол. США (12,6 млрд. Дол. США). Fitch Ratings не очікує зниження загальних страховиків або перестрахувальників в результаті урагану.