Головна / ТОП країн за кількістю ДТП, що скоєні мандрівниками

ТОП країн за кількістю ДТП, що скоєні мандрівниками

Станом на початок серпня зареєстровано рекордну кількість дорожньо-транспортних пригод в Польщі з показником 21 відсоток, потім список продовжує Україна з 10 відсотками і замикає «лідируючу трійку» Німеччина з 9 відсотками. Як повідомляє Балт Асистанс, ці дані взяті за один рік (за період з серпня 2016) з надання інформації 60 страхових фірм.

А в ТОП країн, що мають мінімальну кількість ДТП входить: Хорватія, В’єтнам, Словенія, Канада, Іспанія та Румунія. Так що напрошується висновок, чи там їздять і подорожують найакуратніші і обережніші водії?

А ось часто ДТП можна зустріти в країнах, де є попит катання на мотобайках. Причому дорожній рух особливо не контрольований і безсистемний. Величезна кількість аварій на мотобойках відбуваються в Індії, Таїланді та Індонезії.

Як діяти, якщо ДТП сталося за кордоном?

«Я страховка онлайн» радить не панікувати і зателефонувати в поліцію. Правоохоронні органи візьмуть інформацію про поліс зеленої карти і оформлять протокол, де буде вказано причини ДТП, учасники і список збитку. Документ оформиться на 2 мовах (англійською та офіційною мовою країни, де сталося ДТП). Не забудьте взяти копію отриманого документа для отримання компенсації.

Статистика водіїв-винуватців ДТП

За даними правоохоронних органів, водії, що мають стаж два роки, є винними в ДТП. Якщо розглядати причини дорожньо-транспортної пригоди, то серед них такі: зневага до закону, і неповага до інших водіїв. Недосвідчені авто водії за рахунок своєї понад уважності і строгості виконання правил дорожнього руху мають мінімальні випадки ДТП.

Цікаво те, що представники жіночої статі частіше виявляються в ДТП. З нагоди дрібних аварій, звичайно потрапляють частіше на 30 відсотків, але не так серйозно, ніж чоловіки з важкими випадками ДТП.

Звичайно, автомобіль жінки страждає менше, але і причиною аварій є порушення правил їзди, зокрема правила перестроювання. Так що сума виплат за страховими випадками аж на десять відсотків вище у чоловіків, ніж у жінок.

«Я страховка онлайн» хоче побажати тихої, спокійної їзди на українських і зарубіжних дорогах без дорожньо-транспортних пригод. І стежте за нашими новинами, дізнавайтеся найцікавіше у нас!