Головна / Моторне страхове бюро України призначило граничні суми компенсацій по збанкрутілим страховикам

Моторне страхове бюро України призначило граничні суми компенсацій по збанкрутілим страховикам

Як ми пам’ятаємо, в кінці 2016 року за рішенням президії Моторного страхового бюро України потрібно провести виплати потерпілим за зобов’язаннями колишніх учасників МТСБУ, щодо тих, чиї процеси ануляції не були розглянуті залишки їх внесків у фонді МТСБУ.

Відповідний орган затвердив в середині зими етапи організації даних компенсацій. Правління виконало отримання відповідних документів від постраждалих за зобов’язаннями таких страхових компаній: “Нова”, “Скайд” і “Україна” до кінця травня цього року. На базі документів проаналізовані звернення щодо відшкодування перерахованих вище страховиків. У період прийняття заяв було отримано 1170 заявок. Для подачі заявок було потрібно показати документ, що підтверджує право вимоги до страховика і оцінку втрат. Боніфікація буде виконуватися за умови надання необхідних довідок.

Які договори можуть бути недійсними?

  • Компенсації не будуть виконуватися в результаті договорів, які були укладені після ліквідації страховиків, що мали приналежність до МТСБУ. Тому, що страховик позбавляє повноважень здійснювати від свого імені будь-якого роду договори ОСАЦВ.
  • Сума заборгованості заявлених знаходиться в межах 37 мільйонів гривень.
  • Не вистачає повної суми для забезпечення виплат постраждалим, бюро України призначило суми зобов’язань, за якими органи можуть здійснити потреби постраждалих. Варто відзначити, що рекордна сума звернень зарахованийх від страхової компанії України.

Які граничні суми відшкодування і коментар директора МТСБУ

Граничні суми виплат по заборгованості склали: «Нова» – 27000 грн., «Скайд» – 14000 грн., і «Україна» – 5000 грн.

Якщо потерпілі не встигли подати документи або подали документи частково в бюро України, вони мають можливість отримати компенсацію після закінчення процесу банкрутства страховика.

Директор МТСБУ сказав, що пишається тим, що створили алгоритм виплат, який в свою чергу максимально ефективний по відношенню до потерпілих від страховиків, що втратили участь в Моторному страховому бюро України. Варто пам’ятати, що виплати з фондів будуть здійснені повністю, за умови анулювання відповідної страхової компанії.

Слідкуйте за новинами на сайті «Я страховка онлайн» і дізнайтеся першими, як відбувається процес за виплатами за зобов’язаннями від страхових компаній.