Головна / Моторно страхове бюро опублікувало результати активності страхових компаній

Моторно страхове бюро опублікувало результати активності страхових компаній

Моторно страхове бюро опублікувало результати активності страхових компаній у 2 кварталі.

За договором ОСАГО страхові компанії отримали близько одного мільярда страхових премій. Нижче ви можете ознайомитись з результатами даних по ТОП-10 страхових компаній за сумою страхових премій і за сумою страхових виплат.

Середній час відшкодування втрат становить 106 днів від дати ДТП. Слід зауважити, що відбувається постійне збільшення кількості справ, регулюються в термін до 90 днів і до 120 днів від дати ДТП. Однак розгляд судових справ, що стосуються складних ДТП, в тому числі, таких, де завдано шкоду життю і здоров’ю людей, іноді триває роками. Збільшують середній термін врегулювання також регресні вимоги між страховиками, іноді подаються через кілька років після ДТП. Тому, з огляду на загальний інтерес до показника «середній термін врегулювання», було вирішено розділити справи, врегульовані до 1 року і після 1 року з дати ДТП. Кількість вимог за шкоду майну, термін врегулювання яких становить більше 1 року, є незначною – всього 2,6% від загальної кількості врегульованих збитків.

Сума скарг за останні 3 місяці становить 444 заявки. З цих скарг 33% становить діяльність компанії «ЕСС».

“Скарги – це індикатор того, чи задоволені клієнти страховою послугою, яку вони отримали в компанії, повноти і своєчасності виплати. Відсутність якісного обслуговування і врегулювання істотно знижує позицію страховика в очах клієнта. Закликаю споживачів враховувати показник рівня скарг постраждалих при виборі компанії для укладення договору ОСАГО », – підкреслив Володимир Шевченко, генеральний директор МТСБУ.