Головна / Акція від Авто Поліс 24 – приведи до нас друга та отримай 50 гривень

Акція від Авто Поліс 24 – приведи до нас друга та отримай 50 гривень

 

А311Умови Акції: Все настільки просто, що Ви собі навіть уявити не могли!!!

Все, що Вам потрібно – це дізнатися у свого друга, коли у нього закінчується страховка, а краще у всіх відразу друзів, і коли вона буде закінчуватися, привести їх до нас, попередньо домовившись з нами про зустріч. Приходьте разом з другом на зустріч, і Ваш друг отримує страховий поліс ОСАЦВ за найнижчою ціною в місті, вибравши при цьому поліс з широкого спектру представлених на сайті, а Ви отримаєте 50 гривень готівкою.

Повірте, друг Вам скаже величезне спасибі!!! Інший варіант отримання Вами винагороди, це коли Ви телефонуєте, дізнаєтеся ціну, за якою Ваш друг зможе придбати поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, говорите, в який день повинен прийти Ваш друг, і називаєте його ім’я і прізвище. На наступний день відразу після оформлення, Ви можете отримати гроші будь-яким зручним для Вас способом. В офісі готівкою, на карту Приват банку або ми можемо поповнити Ваш мобільний рахунок на цю суму.

Варто один раз тільки спробувати, і Ви залишетесь задоволені співпрацею з нами. Ми надамо Вашим друзям низькі ціни на ОСАЦВ і Зелену Карту, а Вам – по 50 гривень за кожну приведену Вами людину, будь то друг, родич або колега по роботі.

У нас все без обману – 50 гривень за кожного!!!

Виняток становлять тільки ті клієнти, які вже обслуговувались в нашому офісі. Більше ніяких винятків немає!!!

До слова, якщо хтось з Ваших друзів планує поїздку в Росію або закордон на автомобілі, йому теж потрібна страховка Зелена Карта. І за неї ми теж Вам заплатимо 50 гривень, за умови якщо поліс буде виписаний на рік.

Плюсів у цій АКЦІЇ багато: низькі ціни на ОСАЦВ і Зелену Карту, для Ваших друзів і знайомих, і Вам приємний бонус, в розмірі 50 гривень, за кожну приведену людину. Вам не потрібно вивчати страхові продукти, виписувати поліс, всю роботу ми зробимо за Вас – просто прийдіть і заберіть свої гроші. Це настільки просто, що з цим зможе справитися навіть школяр!!! Просто зателефонуйте і попередьте, що від Вас прийде людина, і не забудьте забрати свої гроші.