Головна / Переоформлення автомобіля 2017 у ДАІ – нововведення

Переоформлення автомобіля 2017 у ДАІ – нововведення

Щоб бути в курсі новозмін, які останнім часом нас радують все частіше, варто прочитати цю інформацію. Стаття допоможе відповісти на низку питань щодо переоформлення машини в Україні 2017 року. Якщо після статті залишаться запитання, пишіть у розділі запитання/відповіді. З радістю на них відповімо.

Алгоритм переоформлення транспорту під час придбання

Коли ви захотіли придбати підтриманий транспорт, слід звернути увагу на такі моменти:

  • Договір продажу/купівлі. Покупець уклали договір (документ) із продавцем, і реєстрацію пройшли у пунктах Міністерства внутрішніх справ України. У такому разі номерний знак можна змінювати за бажанням.
  • Прийняття червоних номерних знаків та зняття з обліку власника автомобіля після реєстрації з погодженням правил використання транзитних номерних знаків.
  • Можна оформити довіреність у нотаріуса з метою керування транспортом. Просимо звернути увагу, що якщо вибрати цей спосіб, автомобіль буде власністю попереднього власника. Були випадки, коли довіреність була анульована відразу після її оформлення.
  • Техпаспорт передається без будь-яких процесів оформлення. Радимо звернути на цей метод особливу увагу і не використовувати його взагалі. Звісно, ​​у цьому методі нічого протизаконного немає, але гарантії тут триматися лише з «доброму, чесному» слові. Наприклад, якщо власника не стане, то права власності на машину залишиться його спадкоємцям.

Ось такі методи функціонують у поточному році серед власників та власників підтриманого транспорту на ринку автомобілів в Україні. «Я страховка онлайн» радить застосовувати перші 2 методи при переоформленні автомобіля. Так як ці методи більш стабільні як для власників, так і покупців.

Переоформлення автомобіля 2017: як краще (простіше) оформити авто

Якщо хочете оформити нову машину, краще використовувати перший метод. Коли купуєте автомобіль у салоні, то видаються червоні номери (транзитні). Також оформляється договір купівлі/продажу з автосалоном, і автомобіль стає на облік.

Не варто забувати про те, що при покупці нової машини податок до ПФ відраховується 3 відсотки вартості самого автомобіля. Багато хто не розуміє сенс цього відрахування, але ухвала є і закон теж.

Скільки коштує переоформити транспорт у 2017 році?

Скільки коштує переоформити транспорт у 2017 році? – Багато хто задається таким питанням, ми спробуємо вам докладно відповісти. Порівняно з попереднім роком послуги оформлення у нотаріуса піднялися. Вартість послуг створення довіреності складає близько 600 грн. Ми вважаємо, що набагато легше переоформити транспорт офіційно з такими тарифами:

  • отримання номерних знаків (якщо потрібно) – близько 140 грн;
  • реєстраційний бланк – 110 грн;
  • послуги центру Міністерства внутрішніх справ України – від 140 до 195 грн.

Зі змінами становища у 2017 році скасували оцінку під час реєстрації у МС, тепер у центрах прийому МВС у вас не запросять. (це добре, тому що сертифікат оцінки значно збільшена ціна оформлення транспорту.) Підбиваючи підсумки, вартість оформлення авто становитиме близько 500 грн. Це одна з переваг зміни правил оформлення транспорту у 2017 році. Економія становить 1,5 разу, а то й більше.

В інтернеті нещодавно запрацював новий офіційний сайт Харківського ДАІ. Також відкрився новий пункт МРЕО (6341) за адресою: м. Харків, вул. Шевченка д. 62. Нагадаємо, що обов’язкове страхування ОСАЦВ та Цивілка. Дивіться у всіх містах України пункти МРЕВ.