Головна / Infiniti представляє повністю електричну концепцію з технологією Nissan Leaf наступного покоління

Infiniti представляє повністю електричну концепцію з технологією Nissan Leaf наступного покоління

Infiniti це преміальний бренд Nissan, який нині не пропонує жодного електромобіля, незважаючи на те, що їхня головна компанія є провідним виробником електромобілів.

Тепер вони репрезентують нову концепцію електромобіля. Японський автовиробник принесе новий «Prototype 9» у 2017 році Pebble Beach Concours d’Elegance у Каліфорнії, але вони також дали ексклюзивний інтерв’ю на MotorTrend перед шоу.

Цікаво, що маленький ретро-автомобіль, як кажуть, оснащений технологіями, які Nissan розробив для свого нового покоління Leaf, як очікується, буде представлено наступного місяця.

MotorTrend повідомляє про характеристики:

“Під цією ретро машинкою знаходиться електричний двигун, трансмісія тісно пов’язана з тією, яка буде найпотужнішою наступного покоління Nissan Leaf. Розроблений та оптимізований Nissan Advanced Powertrain, заднім мотором потужністю 148 к.с.

Дивно, але Infiniti стверджує, що їм вдалося встановити батарейний блок на 30 кВт/год на невеликій рамі, щоб досягти високих характеристик продуктивності, які можуть підтримуватись на трасі протягом 20 хвилин, згідно з даними компанії.

У 2017 році Pebble Beach Concours d’Elegance у Каліфорнії INFINITI представить прототип машини, натхненний спадщиною, який захоплює винахідливість та пригоди ранніх спортивних машин із сучасною мовою дизайну «Потужна елегантність» – це гасло бренду.

І електричний седан Infiniti повинен безперечно використовувати нову електричну платформу Leaf. Щоб конкурувати з Tesla та всіма новими EV, які німецькі автовиробники планують випустити у найближчі кілька років.