Головна / Отримай високооплачувану роботу разом з Авто Поліс 24

Отримай високооплачувану роботу разом з Авто Поліс 24

-

 

Страховий брокер “Авто Поліс 24” надає унікальну можливість молодим і амбітним людям – отримати професію страхового агента. Дана пропозиція обмежена, так як ми пропонуємо безкоштовне навчання від професійних менеджерів, постійну підтримку від провідного спеціаліста, можливість заробітку з першого дня стажування, передачу досвіду від провідного менеджера. Уже через місяць Ви будете навчені основними видами страхування, будете готові укладати договори, і заробляти гідні гроші.

Отримати нову професіію Ви можете, не відриваючись від своєї основної роботи або навчання. Ця перспективна і цікава робота може бути для Вас як високооплачуваним хобі, так і основною роботою, що може стати для Вас високоприбутковим бізнесом. Ми навчимо Вас всьому, що вміємо і знаємо!!! А повірте, що ми знаємо багато – і всі ці знання ми передамо Вам. Тільки за останні два роки ми навчили і випустили 200 проффесіоналів, більшість з яких досягли значного успіху в даному бізнесі. Деякі вже відкрили свої офіси і успішно розвиваються в цьому напрямі.

Переваги, які Ви отримуєте разом з “Авто Поліс 24”:

  1. Безкоштовне навчання у зручний для Вас час (формуємо кілька груп на різний час).
  2. Ми проводимо навчання невеликими групами, тому до кожного, хто навчається у нас – індивідуальний підхід.
  3. Можливість отримання прибутку з першого дня навчання.
  4. У страховому бізнесі Ви зможете швидко зайняти свою нішу, так як цей бізнес перебуває на самому початку розвитку.
  5. В даному бізнесі дуже багато видів страхування, що є обов’язковими – відповідно, Ви будете володіти продуктом, який сам себе продає.
  6. Ми навчимо Вас азам маркетингу, завдяки чому Ви швидко зможете сформувати собі великий портфель клієнтів.
  7. Ви можете встигнути освоїти дану професію до закінчення медичної і пенсійної реформи, коли почнеться черговий бум потоку клієнтів, які зобов’язані будуть отримати обов’язковий медичний страховий поліс, або зробити відрахування за обов’язкове пенсійне страхування. Відповідно, маючи ці знання і страхові поліси на руках, Ви зможете заробити значну суму грошей за дуже короткий період і з кожним днем ​​Ваш прибуток буде тільки рости.
  8. Якщо Ви амбітні і навчаються, ми допоможемо Вам отримати всі необхідні навички для відкриття свого офісу в якості директора.

Запис на навчання та консультації за телефонами: (096) 91-65-444, (066) 99-52-044 Роман.