Головна / Моторошне ДТП. Машина Зайцевої. Аварія у Харкові

Моторошне ДТП. Машина Зайцевої. Аварія у Харкові

Весь Харків чув про страшну трагедію, яка сталася 18 жовтня. У разі дорожньо-транспортної пригоди померло 6 осіб (п’ятеро людей загинули відразу і одна людина померла в лікарні, через тиждень після ДТП), ще п’ятеро перебувають у важкому стані в лікарні.

Машина Зайцевої, у якій вона потрапила у ДТП

Машина Lexus, в якій була Зайцева, була застрахована. Після аварії будуть отримані страхові виплати щодо страхового полісу обов’язкового страхування відповідальності (ОСЦПВ).

Фінансова допомога після ДТП у Харкові

Також сім’я Зайцевих пропонує фінансову допомогу потерпілим. За надійними джерелами є інформація, що сім’ї потерпілих відмовляються у фінансовій допомозі. Свою дію позиціонують як те, що трапилися неможливо відкупити ніякими грошима і ніяк не повернути людські життя назад.

Комфортні умови Зайцевої у СІЗО

Олену Зайцеву помістили до СІЗО для попереднього ув’язнення. Зайцева потрапила до СІЗО у тяжкому психологічному стані. Через деякий час дівчина прийшла у нормальний стан і більше не плаче.

У кімнаті, де тимчасово проживає дівчина, перебувають ще дев’ять жінок. Кімната комфортно обладнана, є власний санвузол, телевізор. Зовсім недавно дівчина мала першого відвідувача. Прийшла її мати, вони спілкувалися через скло. Дівчина весь вільний час проводить за телевізором або вивчає матеріали про дорожню транспортну пригоду.

Що відомо про другого водія

Про другого водія, який потрапив у ДТП, мало що відомо. Відомо те, що водій був за кермом машини Volkswagen Touareg і він намагається допомогти слідству і виступає в ролі свідка.

Хоча за деякими дослідженнями (на думку свідків, камерами спостереження та розрахунків) з’ясувалося, що він їхав на жовтий колір.

У цій моторошній аварії загинули ні в чому не винні люди, зруйнувалися сім’ї та зламалися багато людських життів. Нехай ця подія буде для всіх уроком, звичайно дуже погано такою ціною. Нехай кожен розуміє, що несе відповідальність на дорозі не лише за себе, а й за інших учасників теж.

Зміна швидкості їзди машиною

До речі, за статистичними даними ДТП в Україні у 2017 році більше на 10%, ніж за попередній рік. У зв’язку з цим збираються переглянути швидкість руху у місті та змінити швидкість до 50 км/год.