Головна / Lloyd створить європейську страхову компанію у Брюсселі

Lloyd створить європейську страхову компанію у Брюсселі

Ллойд — це компанія, яка розробляє необхідне, складне та критичне страхування, необхідне для забезпечення прогресу людства. Lloyd створить нову європейську страхову компанію, яка буде розташована в Брюсселі для того, щоб компанія була готова створювати бізнес з 1 січня 2019 року за умови схвалення регулюючих органів.

Компания сможет писать риски со всех 27 стран Европейского Союза и трех стран Европейской экономической зоны после того, как Соединенное Королевство покинет ЕС, предоставив клиентам и партнерам доступ к инновационным решениям рынка Ллойда.

Головний виконавчий директор Ллойда Інга Біл сказала:

«Важливо, щоб ми могли забезпечити ринок та клієнтів ефективним рішенням, яке означає, що бізнес може продовжуватись без перерв, коли Великобританія залишить ЄС.

Брюссель зіткнувся з критичними елементами забезпечення надійної нормативної бази у центральному європейському регіоні та дозволить Ллойду продовжувати надавати спеціалістам андеррайтинговий досвід нашим клієнтам.»

Lloyd відкриє страхову компанію ЄС у Брюсселі

У той час як уряд Великобританії ініціював статтю 50, вона, як і раніше, є повноправним членом Європейського Союзу протягом як мінімум двох років, і тому має безпосередній вплив на існуючу політику, оновлення чи нову політику.

Компанія Ллойд відповіла на найцікавіші питання

Які ваші плани щодо Європи?

«Пріоритетом є забезпечення того, щоб ми могли забезпечити ринок та наших клієнтів ефективним рішенням, щоб бізнес міг безперешкодно працювати, коли Великобританія залишить ЄС. Саме тому Lloyd створить європейську страхову компанію, яка буде розташована у Брюсселі.»

Чому у Брюсселі?

«При ухваленні рішення ми розглянули кілька критеріїв. Ми вибрали Брюссель з таких основних причин:

  • забезпечує надійну нормативну базу
  • знаходиться у центральному європейському регіоні,
  • міжнародний центр талантів;

Це дозволить Lloyd продовжувати надавати спеціалістам андеррайтинговий досвід для наших клієнтів.

Хто регулюватиме європейську страхову компанію Ллойда?

«Компанія буде бельгійським страховиком, який регулюється Національним банком Бельгії та Бельгійським Управлінням з фінансових послуг та ринків з питань пруденційності та поведінки відповідно.».

Коли ви очікуєте на відкриття бізнесу?

«Ми перебуваємо у процесі подання заявки на отримання ліцензії. Ми очікуємо, що нова компанія буде відкрита для бізнесу з 01/01/2019 за умови схвалення регулюючих органів.»

Що відбувається з політикою Ллойда?

«Для Lloyd це звичайна справа, що відповідає всім чинним правилам, допоки офіційно не закінчиться членство Великобританії в ЄС. Досі розміщення європейського бізнесу в Лондоні залишається незмінним».

Як працюватиме страхова компанія Lloyd?

«Страхова компанія Lloyd буде працювати як повністю функціональна страхова компанія, здатна писати ризики з усіх 27 країн ЄС через наші поточні канали розподілу брокерів, власників та керуючих агентів.»

Як впливають глобальні торговельні права Lloyd?

«Наші торгові права на територіях за межами ЄС не впливають на результати референдуму.»

Хто буде страховиком і хто платитиме претензії?

«Страхова компанія Lloyd буде страховиком і виплачуватиме претензії»

Які ризики зможе написати Європа Ллойда?

«Після затвердження страхова компанія Lloyd зможе писати європейські ризики та надавати інноваційні спеціалізовані рішення на ринку Ллойда.»

Що це означає для брокерів?

«Страхова компанія буде вигідна брокерам Lloyd, гарантуючи, що страховий бізнес для ризиків ЄС може, як і раніше, розміщуватися на ринку Ллойда. Ми цінуємо наше партнерство з брокерами, а Ллойда залишатиметься брокерським ринком. Брокери зможуть продовжувати використовувати ту саму мережу розподілу, що й сьогодні».

Як брокерів будуть розміщувати європейські ризики у Ллойді після того, як Великобританія залишить Європейський Союз?

«Страховий бізнес із країн ЄС буде розміщений у страховій компанії Lloyd через нашу брокерську та страхову мережу. Синдикати Ллойд, як і раніше, зможуть писати європейські ризики перестрахування на транскордонній основі після виходу Великобританії з Європейського Союзу.»

Що це означає для власників?

«Страхова компанія Lloyd продовжить вести бізнес через європейську мережу компаній, що покривають, і працюватиме з власниками в міру адаптації до нової моделі.»

Що це означає для власників полісів?

«Власники полісів, як і раніше, матимуть доступ до того ж вибору досвіду та охоплення, які вони отримують від Ллойда сьогодні. Брокери та страхувальники матимуть можливість отримати доступ до інноваційної політики Ллойда через європейську компанію з 1/1/2019.»