Головна / Коронавірус: світовий фейк чи реальність?!

Коронавірус: світовий фейк чи реальність?!

Коронавірус – це вигадка чи це реальність? Та швидше за все, він існує, навряд чи можна це заперечувати, коли навколо тебе тільки про це всі й кажуть, ходять у масках, пшикають руки, і все це схоже на якесь кіно, або фантастику, або фільм жахів – обирайте самі. По телевізору про це розповідають новини 24/7! Та чи є хто небудь, хто бачив хоч одного хворого на коронавірус? Чому немає в епоху ютубу роликів з цими людьми, які вже одужали, і поділилися б тим, як їм це вдалося. Том Хенкс кажуть захворів, та й уже одужав, здоров’я йому!

І чому тоді президент Білорусії Лукашенко не вводить карантин у своїй країні і каже, що це не всепланетна пандемія, а всепланетний психоз! Багато лікарів, професорів так само стверджують, що паніка не обґрунтована, і наводять переконливі факти, статистику з інших хвороб, які забирають набагато більше життів, ніж коронавірус. Але ніхто не закриває світ на всі замки, щоб просто знищити економіку, насамперед бідних країн. Адже Європа та США, природно, зможуть пережити це потрясіння зі своїм друкарським верстатом і сильною економікою!

Адже відомо, що в кризу багаті – багатіють, а бідні – бідніють, тому що, якщо у тебе є жировий запас, ти можеш просто скупити все те, що бідні будуть продавати за безцінь, просто для того, щоб вижити. І тут виникає питання, чому б не створювати такі кризи штучно? Для того, щоб ставати ще багатшим. Багато хто подумає: «Та ні, це божевілля якесь, хто на таке піде, потрібно бути зовсім бездушним і т.д.»

Так, звичайно, це просто теорія, але в епоху коли суцільно і поруч рейдерські захоплення, вбивства на грунті грошей, та й, погодьтеся, гроші правлять нашими мізками, заради них ми готові на дуже багато, а великі гроші, або величезні, взагалі затьмарюють розум, тому нічого не можна заперечувати!

Але що ж буде із бідними країнами, наприклад, з такими як Україна. Ну тут здається простіше нікуди, ми візьмемо черговий транш, ліземо в борг, і перед ким, тією самою Європою, США, які найбільше страждають від коронавірусу, і вчать нас закриватися по домівках, але тільки ми не зможемо перенести це так ж легко, як вони.

Таким чином ми станемо повністю від них залежні, країна маріонетка, що нам скажуть те і будемо робити, скажуть закритися вдома – будемо вдома сидіти, скажуть воювати – будемо воювати з тими, з ким їм потрібно!

На закінчення хотілося б сказати, що ми і це, звичайно ж, переживемо, з високо піднятою головою, тому що ми сильний народ, тому що ми – Українці, але ми вже явно не будемо такими як раніше, тому бажаю всім здоров’я, бадьорості духу і світлу голову на плечах!