Головна / Електронний поліс ОСАЦВ набирає чинності на початку 2018 року в Україні.

Електронний поліс ОСАЦВ набирає чинності на початку 2018 року в Україні.

За рішенням Національного комітету з фінансових послуг електрополіс набуде чинності 07.02.18. На сайті Комітету було внесено затвердження 27.09.17. Завдяки цьому твердженню регулюється процес електронних договорів ОСАЦВ та вводиться в дію здійснення послуг у сфері страхування в Україні.

Переваги електронного полісу

Переваг електронного полісу в Україні є дуже багато. Одна з них — здійснення чистих та вільних ринкових відносин між страховим ринком та споживачами, що може збільшити довіру людей у ​​сфері страхування як у цілому, так і в електронному режимі.

У сучасному світі, з величезними темпами розвитку сфери ІТ, переваги страхування в режимі он-лайн лише зростає. Це стимулює розвивати страховий ринок, створювати чесну конкуренцію та розширювати, покращувати ринок страхових послуг для споживачів.

Відсутність чи зменшення шахрайства, ще один плюс у електронному страхуванні. Тому що МТСБУ дає можливість реєструвати електронний поліс в єдиній БД на офіційному сайті. Тому купівля поліса у шахраїв практично дорівнює нулю, а користувачі страхових послуг одержують гарантію виплат у майбутньому.

Постановою передбачено вибір оформлення полюса. Можна вибрати як паперовий, так і електронний режим оформлення документа, оскільки враховується технічний фактор (деякі не мають можливості оформити поліс онлайн.)

Національний комітет фінансових послуг разом із моторо-транспортним бюро України ведуть організаційно-технічні роботи з приводу електронного полісу ОСАЦВ. На цьому етапі узгоджуються з державними органами технічні моменти і закачуються розробки поліса, що дозволить вже з початку 2018 року скористатися послугами електронного поліса.