Головна / Кібер-проблеми зростають у міру наближення терміну захисту даних ЄС

Кібер-проблеми зростають у міру наближення терміну захисту даних ЄС

У міру того, як застосовуються підходи до регулювання загального захисту даних Європейського Союзу, кібер-ризик став головною проблемою більшості керівників.

Глобальне дослідження більш ніж 1300 керівників вищої ланки показало, що 65% респондентів, чиї організації пропонують товари чи послуги в ЄС, сказали, що тепер вони розглядають кібер-проблему як найвищий ризик, сказали дослідники цього року.

Аналогічне дослідження, яке було проведене минулого року, показало, що лише 32% респондентів оцінили кібер як п’ятірку ризику. За підсумками дослідження можна сказати, що 23% респондентів повідомили, що їх європейські організації зазнали кібер-атаки минулого року.

Сімдесят вісім відсотків респондентів, чиї організації планують запровадження ВВП, заявили, що збільшить витрати на рішення кібер-ризику протягом наступних 12 місяців, включаючи витрати на кіберстрахування. П’ятдесят два відсотки з тих, хто не має плану щодо ВВП, заявили, що їхні інвестиції в управління кібер-ризиком збільшаться.

ВВП буде застосовуватися до компаній, які є «переробниками» або «контролерами» даних про громадян Європейського Союзу, включаючи Сполучене Королівство, які, хоч і планують залишити ЄС, як і раніше, будуть входити до сфери охоплення ВВП, коли він набуде чинності, вимагатиме. від багатьох компаній наявності співробітників захисту даних, а штрафи за найсерйозніші порушення можуть становити до 4% річного доходу.

За результатами дослідження лише 8% респондентів із організацій, які постраждали від ВВП, заявили, що їхні фірми повністю сумісні; 57% зазначили, що їхні організації розробляють плани дотримання; та 11% сказали, що вони ще не почали розробляти шляхи вирішення. Найменші організації з більшою ймовірністю не мали плану ВВП з 19% респондентів з бізнесу з річним доходом менше 50 мільйонів доларів, що відповіли, що ніякого плану немає.

«Це опитування показує, що найбільш підготовлені фірми використовують ВВП як каталізатор для підвищення рівня управління кібер-ризиками», – сказав Джон Дзік, президент глобального ризику та цифрових технологій у Marsh, у тому числі більш економічну оцінку своїх ризиків та підвищену увагу до створення стійкості за умов неминучого кібер-інциденту».