Головна / Допомога в отриманні ОТК від Авто Поліс 24

Допомога в отриманні ОТК від Авто Поліс 24

Страховий брокер Авто Поліс 24, є великим замовником ОТК у центрів проходження ОТК, так як ми виписуємо величезну кількість полісів, і часто буває так, що клієнтові не можливо виписати поліс без наявності у нього чинного ОТК.

І в цьому ми теж, звичайно, допомагаємо нашим клієнтам, тому ви без черг отримує на руки ОТК, буквально протягом півгодини. Така оперативність можлива завдяки пересувним станціям по проходженню ВТК, з якими ми плідно співпрацюємо довгий час, і клієнтові не потрібно витрачати свій час в чергах. Але це не найприємніша новина, адже ціни на ВТК, Вас теж приємно здивують:

  • Вантажні авто з вантажопідйомністю до 3500 тонн – робиться на 2 роки – 250 грн.
  • Вантажні авто з вантажопідйомністю понад 3500 тонн – робиться на рік – 250 грн.
  • Автобуси – робиться на пів року, як і страховий поліс – 250 грн.
  • Юр. Особи: легкові – робиться на рік – 250 грн.
  • Причепи на вантажні авто – робиться на рік – 250 грн.

Як Ви могли зрозуміти з вище написаного, у нас мінімальна ціна на ВТК-250, і немає абсолютно ніякої градації, і навіть вантажний автомобіль з вантажопідйомністю більше 3500 тонн Вам обійдеться теж у 250 грн., а не в 400 грн., як на інших станціях.

Наш девіз – максимально якісний сервіс для клієнта за мінімальною ціною!

І тоді клієнт залишиться задоволений якістю обслуговування, і низькими цінами, і буде приходити до нас знову і знову. Дорогі наші клієнти, повірте, ми намагаємося надати максимально якісний сервіс і, як завжди, за найнижчими цінами. І Ви можете отримати поліс обов’язкового страхування ОСАЦВ і ОТК, і все це в одному місці, або ж замовити безкоштовну доставку в зручне для Вас місце.

otk2