Головна / Страхова компанія Аетна укладає договір з Еппл

Страхова компанія Аетна укладає договір з Еппл

Стало відомо, що з початку 2018 року американська страхова компанія оформить договір з компанією Apple і надасть Apple Watch на суму 28 мільйонів і забезпечить своїх клієнтів.

Самі ж споживачі отримають годинник безкоштовно або з величезною знижкою. Страховики будуть мати можливість стежити за здоров’ям і харчуванням. Дана ініціатива Аетни спостерігається не в перший раз, спочатку годинами користувалися близько 60 тис. Співробітників в рамках проекту здорового способу життя. Так само у компанії з’явилася ідея розробити програму для підрахунку калорій, вибір страховки і оплата різних рахунків.

Смарт годинник Еппл все більше і більше користуються популярністю і лідирують в продажах в першому кварталі 2017 року. Що неодмінно доводить про незамінності смарт годин в сучасному світі.

Проект, який проводить Aetna це феноменальний хід, адже стежачи за клієнтами і їх медичним показниками можна вносити корективи за програмами страхування і підносити бонуси і програми лояльності, за тими програмами, які неодмінно потрібні клієнтам.

А ось «дуже цікаві» проекти проводила страхова фірма Джон Гонконг Файненшиал, яка надавала безкоштовні фітнес трекери за спортивні досягнення. А Бім Технолоджи “вчить правильно чистити зуби», за допомогою смарт зубної щітки, якщо чистка зубів більше 2 хвилин, то користувачеві надають знижку на послуги зі страхування.

Користуйтеся послугами страхування та отримуйте вигідні пропозиції і знижки.