Головна / Чому страхування подорожей важливе?

Чому страхування подорожей важливе?

Якщо ви подорожуєте за кордон або навіть усередині країни, виїзд зі страховкою мандрівника настійно рекомендується українським урядом та компанією «Я страховка онлайн».

1. Отримання допомоги за кордоном

На жаль, тисячі мандрівників мають якісь проблеми при відпустці за кордоном щороку. Наявність правильного страхового покриття для подорожей має вирішальне значення під час поїздки. Якщо ви захворіли або потрапили в аварію за кордоном, страхування подорожей може гарантувати, що ви отримаєте найкращу якість обслуговування, і ви можете бути відправлені як додому, так і в якіснішу медичну установу, якщо це необхідно.

2. Страхування подорожей надає вам захист від медичних витрат

Якщо вам потрібна медична допомога під час поїздок, ви можете відповідати за вартість вашого лікування, якщо у вас немає страховки на поїздки. У багатьох країнах медичне обслуговування відвідувачів може бути неймовірно дорогим; щоденні витрати на госпіталізацію у Південно-Східній Азії регулярно перевищують 800 доларів; вартість медичної евакуації зі Сполучених Штатів регулярно коливається від 75 000 дол. США до 95 000 дол. США, а в крайніх випадках – до 300 000 дол. США.

3. Страхування подорожей може покривати збої у поїздці

Ні для кого не секрет, що коли ви подорожуєте, багато ваших планів може вийти з-під контролю. Польоти можуть бути відкладені або, можливо, доведеться повернутися додому, якщо виникла надзвичайна ситуація.
Без страхування подорожей перебої з вашою поїздкою можуть призвести до того, що вам пощастить. У багатьох випадках ви втрачаєте гроші, які ви вже заплатили, і їм доведеться платити за нові замовлення.
Багато страхові пакети подорожі будуть покривати вас за інциденти, які не піддаються контролю, тому вам не доведеться витрачати свої гроші, якщо щось піде не так.

4. Ви можете отримати відшкодування за свої втрати та витрати

Якщо ваш багаж вкрадено, втрачено або пошкоджено за кордоном, ви можете нести повну відповідальність, і якщо у вас немає страхування подорожей, ви несете відповідальність за заміну своїх предметів.
Однак, якщо ви оберете правильну страховку, ви можете отримати відшкодування за свої втрати та витрати, а це означає, що ви не втратите гроші через помилку в авіакомпанії чи готелі, чи проступків злодія.
«Я страховка онлайн» бажає крутих подорожей із багажем емоцій та не забувайте свою страховку вдома!