Головна / Біткоїн зростає або падає? Від чого залежить курс біткоїну?

Біткоїн зростає або падає? Від чого залежить курс біткоїну?

Як ми знаємо, що біткоіни це криптовалюта, яка видобувається за допомогою спеціальних математичних формул і особливістю її є те, що вона не регулюється фінансовими органами жодної країни в світі! Валюта була створена ще в 2008 році і зараз все більше набирає популярність завдяки своїй анонімності та зростання вартості валюти.

На сьогоднішній день (13 серпня) курс валюти трохи впав, що викликало паніку на біржі і дане падіння пов’язують з виступом директора американського банку Джей Даймона. Директор банку висловився про валюту, що вона видобувається з нічого, що не можна вести бізнес з «повітрям» і що операції з валютою чистої води шахрайство. Вартість валюти на сьогодні 3965 $ і вартості нижче 4 тисячі була тільки на початку серпня. За день курс впав на 220 $ (12 серпня коштував 4185 долари).

Відмінність Біткоїн Кеш

А ще на початку серпня з’явилася нова валюта біткоіни Кеш шляхом поділу біткоіни. Відразу після появи нової валюти, біткоіни кеш зросла на 80% і склала 500 $ за одну монету. Біткоіни кеш зайняла 3 місце за вартістю криптовалюта в світі. Відмінність даної валюти від звичного біткоіни є оновлений протокол, який допомагає витягувати гроші швидше і з меншою комісією.

Причин зростання нової валюти багато одні з них – це попит криптовалюта на корейських біржах (Корба, Конононе і т.д.); розширення надання цифрових послуг приватного банку Цюріха і не треба виключати спекулятивні методи, як масова штучна покупка, тому що інвестори очікують падіння курсу біткона.

Але насправді всі задоволені, після розділення біткона на біткон кеш збільшився попит на криптовалюта.