Головна / Б/В автомобіль – тепер можна придбати в кредит

Б/В автомобіль – тепер можна придбати в кредит

 

KREDO_BankСтраховий Брокер «Авто Поліс 24» є офіційним партнером КРЕДО БАНКУ, і повідомляє всім автолюбителям про чудову новину: Тепер Ви зможете придбати навіть Б/В автомобіль в кредит. Зараз це більш ніж актуально, так як найближчим часом з’явиться багато автомобілів за доступними цінами з Європи.

Як Ви знаєте, зовсім недавно Президент України Петро Порошенко підписав закон про спрощену систему ввезення і розмитнення б/в автомобілів, які будуть ввозитися з Європи. Тепер розмитнити авто з Європи коштує на кілька тисяч доларів дешевше. Наприклад, якщо раніше розмитнити автомобіль з об’ємом двигуна до 1600 куб. см. коштувало близько 2500 євро, то зараз Вам це обійдеться близько 200 євро. Відповідно, ті люди, які мають можливість оновити свій автомобіль – зроблять це, замовивши свіжіший автомобіль з Європи, адже як ви знаєте, під цей закон підпадають тільки ті авто, які відповідають стандартам Євро-5, а це автомобілі з 2010 року випуску.

Виходячи з цього – ринок б/в автомобілів повинен істотно вирости, і в цьому також готовий допомогти КРЕДО БАНК.

Якщо Ви хочете оновити свій автомобіль, і у Вас не вистачає грошей, Ви можете придбати його в кредит. І це стало більш ніж просто. Якщо коротко: Ви знайшли автомобіль, який Вас зацікавив, Ви звертаєтеся в банк, і маючи на руках всього 20% вартості автомобіля, Ви можете оформити кредит на решту, і навіть страховку КАСКО Ви теж зможете оформити в кредит. Детальну інформацію Ви можете дізнатися у нашого менеджера.

Тел. 0969165444 \ 0669952044 Роман