Головна / Авто Поліс 24 рекомендує страхову компанію Альфа Страхування

Авто Поліс 24 рекомендує страхову компанію Альфа Страхування

DiplomНаднадійна страхова компанія Альфа Страхування починає спільний проект разом зі страховим брокером «Авто Поліс 24» з продажу широкого спектру страхових продуктів від цієї страхової компанії. Чому наднадійних – все просто, адже страхова компанія Альфа Страхування увійшла в рейтинг ТОП 5 наднадійних страхових компаній, який був опублікований в травні 2016р. в журналі «Личный Счет».

Експерти даного журналу проводили експертну оцінку за такими критеріями: розмір страхових резервів, розмір власних активів, а також з урахуванням частки в страхових резервах. Також враховувалася ступінь фондування на зарубіжних ринках. Дані показники дозволяють експертам страхового брокера “Авто Поліс 24” рекомендувати нашим клієнтам цю надійну страхову компанію. Ми будемо активно консультувати Вас по всіх страхових продуктах цієї страхової компанії, і як завжди радувати Вас максимально кращими пропозиціями на ці продукти, так як страховий брокер “Авто Поліс 24” пропонує найкращі умови та самі мінімальні ціни на всі страхові продукти.

Також хочеться відзначити широкий спектр пропонованих продуктів страхової компанії “Альфа Страхування”. Тільки по КАСКО страхова компанія пропонує 6 цікавих варіантів:

  1. КАСКО Стандарт.
  2. КАСКО 50 \ 50 – повне каско за пів ціни.
  3. КАСКО регіон – дуже актуальне для невеликих міст.
  4. Альфа КАСКО – це нова якість захисту за прийнятною ціною.
  5. КАСКО яма – страхуємося від поганих доріг (Інноваційний продукт).
  6. КАСКО RED – вигідний захист для автомобілів старше 3 років.

У нас Ви можете придбати поліс ОСЦПВ від страхової компанії Альфа Страхування з максимальною знижкою.

Також Вашій увазі ми пропонуємо ДЦВ (добровільне страхування цивільної відповідальності), яке дозволяє за мінімальну ціну збільшити ліміт відповідальності за Вашим договором ОСАГО на зручну для Вас суму. Наприклад, всього за 108 грн. Ви збільшуєте страховий захист на 50 000 грн., а за 198 – збільшення страхового захисту відбувається на 100 000 грн. Даний продукт став дуже актуальним останнім часом, бо зі зростанням курсу долара збільшилася в рази і вартість запчастин на автомобілі. І дуже часто буває так, що вашого страхового захисту по ОСАГО просто може не вистачити, якщо ви пошкодите дорогий автомобіль. І тоді вступає в справу Ваш поліс ДЦВ, покриваючи решту витрат. Авто Поліс 24 рекомендує Вам не нехтувати даним продуктом, адже всього за 198 грн. Ви можете заощадити до 100 000 грн. при настанні страхового випадку.

Ще ми Вам можемо запропонувати обов’язкове страхування виїжджаючих за кордон, від компанії Альфа Страхування, і Ви зможете самостійно прорахувати вартість страхового полісу на калькуляторі прямо на нашому сайті, перейшовши в розділ туристичне страхування.

Diplom-finoskar01

Є ще у нас такі продукти як медичне страхування, яке стало дуже актуальним останнім часом. Страхова компанія Альфа Страхування є офіційним партнером з надання медичного страхування таким компаніям як Київстар та Vodafone, і багатьом іншим великим компаніям України. І в 2015 році Компанія Альфа Страхування отримала нагороду Фінансовий Оскар в номінації лідер медицини.

Також страхова компанія Альфа Страхування надає послуги як: Страхування майна, страхування вантажів, страхування водіїв, страхування від нещасного випадку і багато багато іншого.

Детальніше про ці продукти Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Телефонуйте або залишайте заявку на зворотний дзвінок і Вас проконсультують наші менеджери.

тел. 0969165444 \ 0669952044