Страхування нерухомості

Виберіть тип нерухомості

Тип нерухомості:

Введіть дані про власника

ПІБ:

Контактний телефон:

Еmail:

Підтвердіть відправлення заявки і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Усі ми, більш -менш, любимо свій дім. Для когось він пов'язаний з пам'яттю про батьків або близьких родичів. Хтось зміг придбати житло самостійно. Але усім нам доводиться замислюватися про безпеку свого житла.

Страхування квартири обходиться власникам не в дуже високу вартість, зате з'являється гарантія того, що усі витрати, пов'язані з виниклими ризиками будуть відшкодовані в повній вартості.

Страхування нерухомості необхідно довірити компанії, яка має гарну репутацію на ринку страхових послуг. Ми маємо досвід ведення страхових ризиків, грамотних та відповідальних співробітників і бездоганну репутацію. Вартість страхування квартири залежить від тієї програми, яка включена у Ваш поліс. Це може бути:

 • страхування квартири від затоплення;
 • страхування майна від крадіжки;
 • страхування будинку від пожежі.

Страхування квартири від затоплення характерне в осінньо-зимовий період. Саме в цей час в наших будинках запускається система опалювання. Багато мешканців стикаються з тим, що старі батареї не витримують і починають затоплювати сусідів. Не менш біди приносять ушкодження водопровідних та каналізаційних систем. Дуже багато мешканців починають розуміти про користь страхування житла лише тоді, коли починають підраховувати збитки. Сюди ж відносяться і не відремонтовані дахи, які роблячись непридатними, псують життя мешканцям на верхніх поверхах.

Страхування нерухомості від пожежі - це ризики, пов'язані з вибухом газу, попаданням у будинок блискавки, пожежі. При складанні договору важливо вказувати і розшифровувати усі можливі на Ваш погляд випадки. Адже якщо пожежа сталася у будинку із-за несправного побутового приладу, то багато страхових компаній можуть розцінити це - як необережну поведінку страхової особи. А у такому разі виплати можуть бути не передбачені.

Застрахувати квартиру, означає отримати натомість спокій і упевненість в тому, що усі ризики будуть відшкодовані страховиками.

Страховка житла може бути оформлена по будь-якій з програм, що розробляються індивідуально під запити кожного клієнта. Вони можуть включати завдання шкоди життю, майну або здоров'ю сторонніх осіб. Це можуть Ваші сусіди, які постраждали через пожежу у Вашому будинку. Або сусіди, яких Ви випадково затопили. Така страховка покриватиме усі витрати, які понесуть усі потерпілі треті сторони.

Вартість страховки квартири у Харкові

Вартість страховки квартири залежить від багатих факторів:

 • вартості квартири;
 • вартості майна;
 • терміну дії страхового полісу.

При визначенні вартості страховки квартири, страхуються конструкції. Це підлога, стіни і дах. Потім оцінюється вартість ремонту. Окремим рядком прописується оцінна вартість побутової техніки і меблів. Залежно від вибраних ризиків встановлюється остаточна ціна договору.

Страхування житла стає усе більш популярним при зломах, що почастішали, і крадіжках. Можна поставити сигналізацію, але за неї доводиться платити щомісячну абонплату. А вона буде не багатьом по кишені. Ось і залишається найдоступніший спосіб убезпечити своє житло - це придбати страховку.

У разі настання страхового випадку, який привів до ушкодження майна, Страховик виплачує страхове відшкодування в повному об'ємі. Виплати відбуваються з урахуванням усіх ризиків, прописаних в договорі.

У чому ж переваги страхування нерухомості в нашій компанії?

 • Ми забезпечимо для кожного індивідуальний підхід при складанні договору. Кожен зможе вибрати розмір страхового відшкодування.
 • Ми заощадимо Ваш час, виконавши огляд і опис самостійно.
 • Ми оформимо комплексний договір страхування, який передбачає повний захист, оформлений одним полісом.

Що ж необхідно робити при виявленні страхового випадку?

Вжити усі заходи по порятунку вцілілого майна. Це можна зробити лише у тому випадку, якщо не існує загрози для Вашого життя та здоров'я.

 • В першу чергу Вам необхідно повідомити в профільні органи - пожежну службу, МНС, тепломережу, водоканал.
 • Потім повідомити Страховика про нещасний випадок. Упродовж декількох днів Страховик повинен отримати письмове повідомлення про подію.
 • Надати страховому експертові можливість огляду наслідків надзвичайного випадку.

Багато наших клієнтів ставлять питання. А як можна здешевити вартість страхового полісу на нерухомість?

Страхування квартир може бути зменшено за рахунок франшизи. Вона коливається від 0,2 до 1% від суми виплат. Або за рахунок відмови від можливих ризиків. Це можуть зробити власники квартир в новострої, або ті, хто придбав або побудував новий будинок. Як правило, в нових будинках ще не скаржаться на протікаючі дахи та горища.

Якщо Ви збираєтеся або вже поставили сигналізацію, то можете сміливо відмовлятися від такого виду страхування. Адже немає ніякого сенсу двічі платити за одну й теж саму послугу.

Завдяки таким нехитрим способам, можна значно зменшити вартість полісу страхування. Виплати потерпілі отримують впродовж 30 днів після оформлення усіх необхідних документів.

Для оформлення страхового полісу на нерухомість Вам знадобляться наступні документи:

 • Паспорт;
 • Індентифікаційний код;
 • Технічний паспорт на нерухомість (квартиру, будинок, гараж).

Дізнатися про правила страхування житла можна будь-яким зручним для Вас способом. Подзвоніть в нашу компанію, ми завжди готові до співпраці з Вами.