Медична страховка

Введіть дані про власника

ПІБ:

Контактний телефон:

Еmail:

Підтвердіть відправлення заявки і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

З найперших днів нашого життя ми стикаємося з величезною кількістю різних хвороб. Застуда, кишкові інфекції, садна, забиття, переломи. Багато хвороб легко піддаються лікуванню, не вимагаючи великих витрат. Але ж існують і дуже небезпечні і важко протікаючі захворювання, лікування яких обходиться в дуже переконливі суми. І тоді на перше місце приходить медичне страхування.

Медична страховка

Мед страхування - це гарантія оплати медичних послуг, що виникають при страховому випадку. Такий випадок виникає при загостренні старих хронічних хвороб, при гострих болях різного характеру, травмах, а також нещасних випадках, що спричинили погіршення здоров'я.

Сюди ж враховується вартість проведення хірургічних операцій, компенсація засобів на придбання дорогих ліків, або плата за медичні послуги - діагностику, огляд, консультацію. Оплата усіх отриманих послуг відбувається страховою компанією за рахунок накопичених засобів.

На сайті нашої компанії можна ознайомитися з програмами медичного страхування. Медична страховка може бути оформлена по будь-якій з них, а може бути складена індивідуально. Для різних категорій населення були розроблені різні поліси, що відрізняються один від одного категорією, кількістю лікувальних установ, переліком послуг. Чим більше послуг, тим вище вартість полісу.

Кожна програма в нашій компанії по мед страхуванню в Харкові може бути розроблена індивідуально, виходячи з побажань наших клієнтів. Для цього при складанні договору необхідно буде перерахувати усі страхові ризики, які можуть у вас викликати страх.

На вартість медичної страховки впливає дуже багато показників, які обов'язково враховуються при оформленні документів:

 • Кількість та характеристика можливих ризиків;
 • Кількість усіх застрахованих осіб;
 • Стан здоров’я на момент укладення договору.

У нашій компанії можна оформити поліс страхування здоров'я для себе, своїх рідних і близьких. Медичне страхування, укладене в нашій компанії дозволить вам захистити себе і свою сім'ю від будь-яких непередбачених обставин.

Особливо потрібна така програма для дітей та літніх людей. Маленькі діти щодня пізнають наш світ, в якому їх підстерігають хвороби, забиття і травми. Батькам доводиться бути увесь час на варті, адже малюки прагнуть скрізь засунути свій ніс. І коли дитина серйозно захворює, багато часу йде на пошуки потрібного доктора. А якщо часу на це зовсім мало, а допомогу вимагається надати негайно? Та і грошей на лікування знадобиться багато.

А у літніх людей складається зовсім інша картина - у них загострюються давні хвороби, з'являються нові. У літніх людей кістки стають крихкішими, тому і переломи трапляються набагато частіше.

Для того, щоб узнати вартість медичної страховки, необхідно враховувати також рівень лікарень та клінік. При укладенні договору добровільного медичного страхування, необхідно заповнити анкету, в якій обов'язково вказується категорія клініки - приватна або державна.

Корпоративну медичну страховку можна купити для усіх співробітників фірми, а також для кожного члена їх сім'ї. У корпоративних полісах ціна може бути значно знижена за рахунок послуг із стоматології та офтальмології.

Добровільне медичне страхування може включати наступні види медичної допомоги:

 • Ургентну;
 • Стаціонарну;
 • Амбулаторну;
 • Стоматологічну;
 • Пологи;
 • Офтальмологічну;
 • Оплату медикаментів.

Для ургентної (невідкладної) допомоги передбачено - виклик до застрахованого хворого "швидкої допомоги", первинний огляд, транспортування до лікувального закладу, медикаментозне лікування.

Стаціонарна допомога передбачає консультаційні послуги профільних фахівців, дослідження, забезпечення медикаментами, проведення лікування в лікарні.

Для амбулаторних послуг передбачено приїзд лікаря додому до пацієнта, огляд та консультація, а також необхідна діагностика.

Яку медичну страховку краще купити в страховій компанії?

Найпопулярнішими на сьогодні серед наших клієнтів вважаються поліси від нещасного випадку, а також поліси на надання легкої допомоги.

Між страховиками і страхувальником укладається договір, який починає діяти з моменту сплати страхового внеску. Термін дії договору складає 12 місяців.

Для оформлення нам знадобляться наступні Ваші документи:

 • Заява;
 • Копія паспорту;
 • Копія страхової карти;
 • Копія ідентифікаційного коду.

Переваги медичних полісів очевидні:

 • Індивідуальна консультація у будь-який час;
 • Невелика вартість полісу;
 • Велика сума покриття витрат.

Дізнатися всю необхідну інформацію можна у наших співробітників по телефону, або в найближчому відділенні страхової компанії. Оформлення займає трохи часу.

Наш поліс страхування здоров'я дозволяє заощадити ваш час, сили, нерви.