Медична страховка для іноземців

Для оформлення медичної страховки, агентам нашої компанії необхідно надати ксерокопію діючого закордонного паспорту, вказати мету та термін дії полісу. Бажаєте отримати детальнішу інформацію? Тоді звертайтеся до наших консультантів, які розкажуть про умови співпраці з компанією і можливості отримання медичної страховки!

Введіть дані

ПІБ:

Контактний телефон:

Підтвердіть відправлення заявки і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Кожен іноземець, що бажає відвідати територію нашої країни, повинен оформити добровільну медичну страховку. Оформлення страхового полісу - єдиний спосіб забезпечити безпеку мандрівникові, плануючому зробити візит до іншої держави. Адже будь-яка країна гарантовано зробить медичні послуги своїм підданим, проте, це не стосується іноземних громадян, які не мають медичного страхування.

Страхування іноземних громадян на території України діє досить давно. Тому отримати страховий поліс повинні усі іноземці, незалежно від мети приїзду до країни. Наприклад, прості мандрівники та туристи, студенти і бізнесмени. До того ж, зважаючи на міжнародні і українські закони, громадянин іншої країни, плануючий відвідати Україну на тривалий термін (навчання, робота або проживання), повинен обзавестися довгостроковою страховкою для іноземних громадян. Маючи страховий поліс, кожен іноземний громадянин гарантовано отримає необхідну медичну допомогу.

В чому полягає важність страховки?

По-перше, цей документ дозволяє іноземній особі перебувати на території України абсолютно легально. По-друге, поліс являється гарантієюзбереження вашого здоров'я у разі виникнення надзвичайної події. У разі виникнення ЧП - госпіталізація, надання екстреної допомоги, лікування, транспортування додому, здійснюватиметься за рахунок страхової компанії.

Бажаєте отримати медичну страховку? Тоді звертайтеся за допомогою до нашої компанії! У нас кожен іноземець зможе підібрати оптимальний тип страховки, а саме:

  1. Страховка на 1 рік.
  2. Страховка на півроку.

Співпрацюючи з нашою страховою компанією, кожен клієнт отримає масу переваг:

  • агенти компанії працюють оперативно та надійно;
  • ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • при необхідності агенти компанії виїдуть до клієнта для складання договору про надання полісу;
  • професійні агенти компанії допоможуть підібрати оптимальний страховий пакет;
  • цінова політика компанії здатна приємно порадувати кожного клієнта;
  • наші агенти допоможуть вірно заповнити документи.