Статті

Переоформление автомобиля 2017

Короновірус, світовий фейк або реальність!

Короновирус, це вигадка або реальність? Скоріше за все він існує, навряд чи можна це заперечувати, коли навколо тебе тільки про це усі і говорять, ходять в масках, пшикають руки, усе це схоже на якесь кіно, або фантастику, або фільм жахів - вибирайте самі. По телевізору про це розповідають новині 24/7! Але є хто нибудь хто бачив хоч одного хворого короновірусом, чому немає в епоху ютуба роликів з цими людьми які вже видужали, і поділилися б тим як їм це вдалося. Том Хенкс, кажуть, захворів, та вже й видужав, здоров'я йому!

Але чому тоді президент Білорусії Лукашенко, не вводить карантин у своїй країні і каже, що це не всепланетна пандемія, а всепланетний психоз! Багато лікарів, професори так само стверджують, що паніка не обгрунтована, і наводять досить таки переконливі факти, статистику, по інших хворобах які забирають значно більше життів чим короновірус. Але ніхто не закриває світ на усі замки, щоб просто знищити економіку передусім бідних країн. Оскільки Європа та США, звісно зможуть пережити зі своїм друкарським верстатом і сильною економікою це потрясіння!

Адже відомо, що в кризу багаті багатіють, а бідні бідніють, оскільки якщо у тебе є жировий запас ти можеш просто скупити все те, що бідні продаватимуть за безцінь, просто для того, щоб вижити. І тут виникає питання, чому б не створювати такі кризи штучно? Для того, щоб ставати ще багатіше, багато хто подумає та ні, це безумство якесь, хто на таке піде, треба бути зовсім бездушним і так далі.

Так, звичайно, це просто теорія, але в епоху коли часто-густо рейдерські захоплення, вбивства на грунті грошей, та і погодтеся, гроші правлять нашим мозком, заради них ми готові на дуже багаті речі, а великі гроші, або величезні, взагалі затьмарюють розум, тому нічого не можна заперечувати!
Але що ж буде з бідними країнами, наприклад, з такими як Україна. Ну тут здається простіше нікуди, ми візьмемо черговий транш, вліземо у борг, і перед ким, тією ж Європою, США, які найбільш страждають від Короновірусу, і учать нас закриватися у будинках, але тільки ми не зможемо це перенести так само легко, як вони.

Таким чином ми станемо повністю від них залежні, країна-маріонетка, що нам скажуть те і робитимемо, скажуть закритися удома - будемо удома сидіти, скажуть воювати - будемо воювати з тими з ким їм треба!
Наприкінці хотілося б сказати, що ми і це звичайно ж переживемо, з високо піднятою головою, оскільки ми сильний народ, оскільки ми Українці, але ми вже явно не будимо такими як раніше, бажаю усім здоров'я, бадьорості духу, і світлу голову на плечах!