Статті

растаможка авто в украине 2018

Покупка машини з Європи. Поетапні кроки. Як все зробити правильно?

Як відомо, в Європі величезна кількість автомобілів, різних марок і розмірів, а саме головне - відмінної якості та хорошого стану. У європейських країнах ідеальні дороги для автомобілів, а регулярне тех.обслуговування дозволяє тримати автомобіль в ідеальному стані, при тривалому використанні. Усі ці фактори, притягують покупців з різних країн.

Багато українців замислюються і купують машини з Європи. Далі розглянемо поетапно, що треба зробити, щоб купити авто в Європі.

Часто купують машини в Німеччині, "з рук в руки". Авто у хорошому стані, німці славляться своєю чесністю та пунктуальністю. Але хочемо звернути вашу увагу, якщо купуєте авто у не корінних жителів Німеччини, іммігрантів з Азії або Східної Європи. Щоб не було надалі жодних проблем, рекомендуємо отримати гарантії про купівлю і повернення ПДВ після перетину кордону.

На що варто звернути увагу при покупці?

Перш за все, треба перевірити машину на еко-норми стандарту Євро п'ять. Подивитися в технічному паспорті, якщо немає, то подивитися по VIN- коду, який можна знайти у базі даних. Так само в цій базі даних можна перевірити рік випуску машини. Щоб авто не було старше 2010 року. І на кінець, в цій базі можна перевірити країну виробника авто. Нагадуємо, може бути будь-яка країна, окрім агресора до України РФ та АР Крим).

Ліміт льготного розпродажу

Об'єм двигуна см3
для дизельного палива До 2500 включно
Для бензинового До 3000 включно

Митне оформлення машини.

Перш ніж виїхати до Європи за машиною, бажано мати контакти з брокером, який допоможе в оформленні будь-яких документів та декларацій на кордоні та після.

Такі документи потрібні при покупці машины в Європі:

-Транзітний техпаспорт

-Договір купівлі-продажу.

-Експортна декларація (EX)

EX є бажаним документом для підтвердження купівлі машини, але не обов'язковим. Якщо маєте справу з приватною особою, декларацію можна оформити у митниці Євросоюзу на кордони з Україною.

Після купівлі автомобіля, усі документи треба відправити брокерові. Перед тім, як покинути Україну, краще покласти суму на рахунок митної служби, ця сума буде зарезервована і буде використана при оформленні декларації.

Інші формальні моменти по оформленню краще залишити брокерові. Він скаже номер декларації для того, щоб можливо було перетнути кордон, і у свою чергу митна служба отримає інформацію про те, що здійснилася оплата платежів і можна пропускати до України.

Важливим моментом є сертифікат відповідності для того, щоб зареєструвати машину в Україні. У цьому документі буде присутня вся інформація про Євро 5 і так далі (все те, що ми перевіряли по VIN- коду). Після проходження усіх моментів оформлення, Вам дадуть декларацію для того, щоб поставити облік у будь-якому центрі МВС України. При реєстрації машини треба ще буде сплатити 3-5% до пенсійного фонду.

Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете набрати і "Я страховка онлайн" завжди відповість на ваші питання.